Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Vote_lcapBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Voting_barBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Vote_rcap 
_MuSTy_
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Vote_lcapBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Voting_barBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın

+8
PSYCO
aNkaRock
preter
Kurbanist
ada
Miko
_MuSTy_
pierce_town
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın Empty
MesajKonu: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:46 pm

İyi Günler arkadaşlar... bilgisayar hakkında sorunuz veya sorununuz varsa buradan yazın cevaplamaya çalışacağım...
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:18 pm

hade ilk soru benden, pc ye 2 gb ram aldım dün, 2 de önceden vardı toplamda 4 gb oldu ram, ama pc bunu 3.5 gb olarak görüyo, benim bildiğim xp 3 gb dan fazla göstermez, yorumunu alalım Smile

dur bitane daha sorum geldi Very Happy benim bu yeni ram in boyu eskisinin yarısı kadar, taktım çalışıyo ama niye boyu kısa Neutral
http://webaslan.com
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:27 pm

öncelikle vistamı xp mi bilgisayarın?
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:37 pm

32 bit işletim sistemleri 3gb den fazlasını göremiyor hatta 3.5gb
görüyor bu yüzden dolaydırki 64bit işletim sistemine ihtiyaç duyulmuştur... sanırım seninki 32 bit olandan, 64 bit e ihtiyacın var-- bunun içinde 1,5 2 sene beklememiz lazım diolar... 2. soruna geçelim: bu ramlari bi tane firma yapmıyor:) kingston var sonny var cart var curt var kimisinin boyu kısa kimisinin uzun.. kimisinin rengi mavi... bunlara takılmamak gerek xD
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:46 am

xp dedim orda anla işte Smile hade bu neysede, benim ram lerin ikiside tabikide kingston, marka aynı model aynı bitek boy farklı Neutral
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:02 pm

benimde ortadakinin boyu yüksek fazla takılmamak gerek Smile
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 2:06 am

ya benim koca bi sorunum var, ablam peyzaj mimarı, mp3 player ında projelerini taşıyor, doğal olarak pc den pc ye geziyo bu player, sonra bunu benim pc me takınca pc anında ötmeye başlıyor, pc çöktü onun yüzünden, şimdi format aacam ama bu virüsler yine bulaşıcak, nası önlücem Smile
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:00 pm

virüs taramaları bunun için var... ablan pc ye onu takmadan önce o mp3 playeri taratın muhtemelen virus vardır içinde ve bu virus kendi kendine yeni bi virus yapar öle gider...bilgisayar format at ama mp3 ü takmadan virus taraması yükle(kaspersky,nod32 gibi)
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:32 pm

manyadınmı player ı pc ye takmadan nası taratçam Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın M08r
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:34 pm

sağlam bi virus taraması yükle playerı pc ye takmadan önce onu kasdettim Smile
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:28 pm

netim sınırsız oldu ama torrent işlerinden hiç anladığım yok, bunlarla ilgili bi konu açarmısın Smile
Miko

Miko

Kadın
İş/Hobiler : Öğrencilik & Rap !

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 12:01 pm

Konuya nedense sadece Mustafa yazmış..Very Happy Very Happy Tek sorunlu o mu yani ? Very Happy
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 1:00 pm

herkes özgür...
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın
Lakap : eddy

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 2:37 pm

ya bişey soracağım..
ben sanırım pc ye birşey yaptım ki live bugün vs vs. gibi pencerelerdeki resimleri göremiyorum.. ayrıca youtube'taki videoları da izleyemiyorum.. ne yaptığımı da hatırlamıyorum.. kafayı yiyeceğim yakında...
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 2:54 pm

ada sana yardım etmem çok zor... naptığını sölesen edebilirim...
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın
Lakap : eddy

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 2:58 pm

ah bir de ben bilsem ne yaptığımı.. Laughing
ne zaman yaptığımı da bilmiyorum ki sistem geri yükleme yaptırayım pcye.. Laughing
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 1:25 am

off of ben buraya yazmıyım en iyisi Very Happy
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 1:35 am

sorunsa yaz..
preter

preter

Erkek
İş/Hobiler : chuck izlemek:d
Lakap : Iyyaşş

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 7:52 am

ya be bitane 1gb ram almıştım onu takınca pc acılmıo ama ilk alıp taktıgımda acılıodu sonra acılmadı cıkardım acılırken simsiyah ekranda kalıo gecenlerde bi daha denedim gene oldu ama 3,5 gun sonra bilgisayaar donup tekrar acılmadı bnde cıkardım simdi duzgun acılıo ram de pisi pisi yatıo yardım edebilirmisin?
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:00 am

ram i düzgün takmamışsındır ram yanmış olabilir,

anakartta sorun olabilir, başka ram yuvasına takmayı dene,

ram i tam oturtup tak, rami takınca pc yi açınca kasa ötüyorsa ram düzgün takılı değil demektir

yada önceki ram lerinle uyuşmuyodur ram in, mhz i kaç onlara dikat ettinmi ? atıyorum eski ram in 533 mhz şimdikide 800 mhz se sorun çıkarır
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 8:17 pm

Evet Üsttekı Komsunun yazdıgından bı halt anladıysam neyse.. ben sorunumu yazıyım hemen ben vıdeoları goremıyorum mesela sıtede bı vıdeo paylaşılıyo ama ben goremıyorum orda hıc bısı yok:S ne yapmam lazım (Musty sen cevap verme) Rolling Eyes
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:55 pm

ben senin derdinin çaresini biliom ama madem sölemim sen bilin Laughing
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 1:43 am

Şimdi Şeyy Iıııııı Kem Küm Ama ama ama ama hadi hadi söyle Very Happy
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 10:10 am

noldu başkasını bulamadın demii, bana muhtaçmı kaldın Cool

pc nin dns ayarlarını değiştirmen lazım o zaman olur her siteye girersin, yoksa onu yapmayıdamı ben anlatıyım afro
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın I_icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:59 pm

Ne Kadar Kötüsün Lan..Anlat Havalı sey hıh (musty bak her sıteye gırıyorum ama vıdeoları goremıyorum bana yardım et tamam daha sana sataşmıycam) Very Happy
en buyuk musty bızım musty (bu kadar yalakalık yeter) Laughing

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-