Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? Vote_lcapPrison Break'ın finalinden memnun musunuz? Voting_barPrison Break'ın finalinden memnun musunuz? Vote_rcap 
_MuSTy_
Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? Vote_lcapPrison Break'ın finalinden memnun musunuz? Voting_barPrison Break'ın finalinden memnun musunuz? Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?

+8
lavinia.epi
derebeyi17_44
ada
_MuSTy_
reykjavik89
Chuckie
aNkaRock
lana lang
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası
Durum: patlamak üzere patlamak üzere

Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? Empty
MesajKonu: Prison Break''ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 3:28 pm

ilk ben başlayım...
keşke michael ölmeseydi küçük michaella
oynarken bi görseydik keşke Very Happy Laughing
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 3:31 pm

ayrıca sara'nın mezarlıktaki hali nasıldı öle?,
4 yıl geçmiş olabilir ama bu kadar metanetli
olamaz kimse...
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 6:55 pm

evet yanlışlıkla girdim ve okudum daha izlememiştim mahvoldu Very Happy
Chuckie

Chuckie

Kadın
İş/Hobiler : boşavakitgeçirici

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:50 pm

Evet, ben de daha bölümü izlemeden olayların hepsini öğrenmiş oldum, diğer arkadaşlar sayesinde.. Very Happy
Ayrıca Figen fark ettin mi bilmem ama Micheal'ın ölüm ve doğum tarihi arasında müthiş bir yanlışlık olmuş.. Eğer isterseniz fotoğrafları koyarım.. (:
reykjavik89
Moderatör
Moderatör
reykjavik89

Kadın
İş/Hobiler : Etudiant

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 8:38 pm

keşke 4 sene sonrasını ayrı bi bölüm olarak yayınlasalardı
reytingler düştü die bitirme kaygısı yüzünden dizinin finalinin içine etmişler
misal olarak paul kellerman ın hala bi cinlik yaptığını düşünmekteyim
kafamda bi sürü soru var
ama dizinin finali bunların hiçbirine cevap vermedi , veremedi ...
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 9:06 pm

2 bölüm daha var çünkü..
Ama dvd şeklinde yayınlanacak.
Onlarda bütün soruların cevapları vardır kesin.
reykjavik89
Moderatör
Moderatör
reykjavik89

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 9:39 pm

peki ne zmn yayınlanacak bi haberin var mı???
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 10:06 pm

29 Mayıs diye aklımda kalmış,
ama emin değilim en yakın zamanda söylerim tam tarihi..
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 10:16 pm

aslında film olarak çekselerdi çok hoş olurdu
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 5:14 pm

aNkaRock demiş ki:
evet yanlışlıkla girdim ve okudum daha izlememiştim mahvoldu Very Happy
çok pardon Embarassed Very Happy
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 5:17 pm

Chuckie demiş ki:
Evet, ben de daha bölümü izlemeden olayların hepsini öğrenmiş oldum, diğer arkadaşlar sayesinde.. Very Happy
Ayrıca Figen fark ettin mi bilmem ama Micheal'ın ölüm ve doğum tarihi arasında müthiş bir yanlışlık olmuş.. Eğer isterseniz fotoğrafları koyarım.. (:

sen söyledikten sonra baktım gerçekten öle...
ayrıca diziportta birisinin yaptığı bi yorum:
az önce google ye finalbreak yazdım bakalım bişiler öğrenebilcekmiyim dizi hakkında diye.prisonbreakbuff fiye bi site açtı..dizinin başsenaristi matt olmstead ile yapılan bi roportaj a göz attım..michael in ölümü michael ve sara hayranlarını çok kızdırdı şeklindeki bi soruya,adam diyor ki ''michael ölmedi,finalbreakı izleyenler bunu görecekler,o mezarda michael in oğlu,babasının ölümünü anmak için diil babasının kahramanlıklarını kutlamak için bulunuyordu''
benimde ufak bi ayrıntı daha gözüme çarptı,sözde michael i anmak için toplanan yakınları dağılmış şekilde yaşıyolardı..mahone amerika da,sucre meksika da,lincolnde panama da yaşıyolardı..ama herbiri yakınları ile vedalaşırken bikaç gün sonra görüşürüz dediler..gidilecek yer hepsine uzak bi yer olmalı demekki,peki arkadaşlar bu mezar nerde?
sara ve oğlunun,mezara çiçek almak için bi sokak satıcısından yaptığı alışveriş esnasında,konuştuğu yabancı dil,o mezarlığın michael in ve sara nın yaşadığı ABD de diilde,bi güney amerika ülkesinde olduğunu kanıtlıyor bize..ülkesi için çok öenmli vazifeyi yerine getirmiş birinin mezarı,hem ülkesinden vede en yakın dostlarının günlerce yolculuk yaparak ulaşacağı kadar uzak bi yerde olamaz diilmi?ortaya çıkan sonuç,bence daha çoookk şaşıracağız..
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 5:23 pm

Chuckie demiş ki:
2 bölüm daha var çünkü..
Ama dvd şeklinde yayınlanacak.
Onlarda bütün soruların cevapları vardır kesin.

Artı olarak bu iki bölüme özel bir dvd çıkarılacak ve 4. sezon'dan tamamen bağımsız olarak satışa sunulacak ve hatta ön siparişte şu anda... İsteyen PB fanları amazon gibi adreslerden "Final Break" diyerek bu dvd'yi aratabilir. Orjinali Türkiye'ye gelir mi, bilinmez tabi...
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:16 pm

bende izlememiştim burayı açınca sayfayı hemen kapatmıştım Very Happy iykide kapatmışım, şimdi izledim bittirdim, burayı görmüş olsamyım tadi kalmazdı harbiden, ankarock final yapmış oldun sende Laughing

ben açıkcası bu dizinin finalini bu şekilde bitireceklerini tahmin etmiyordum, preson break e yakışmadı bu final, sönük kaldı Evil or Very Mad

ayrıca michael nie öldüyoki, o ameliyat olmuştu artık takır takır çalışıyodu beyni, burnundanda bi kere bile kan gelmemişti ameliyattan sonra Very Happy
http://webaslan.com
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın
Lakap : eddy

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:17 pm

chuck bile gelmedi türkiyeye PB nin sadece 4. sezonu gelir en fazla.. Final Break' i boşuna beklemeyin...
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:20 pm

ne beklicem bea gelsede almam salakmıyım ona o kadar para vercem, netten çıktığı gibi indiregandi yaparım Laughing
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:54 pm

Yahu yapmayın,
Mezar taşındaki yazıları hiçbiriniz mi görmediniz??
"Husband, Father, Brother, Uncle, Friend" yazıyordu hatırlarsanız..
Ölen kesinlikle Michael'in oğlu olamaz.. (:

Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? 8eylul1978
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:57 pm

yok oğlu diye kim dedi ki zaten, michael ölmüş ahanda yazıyo, ama saçma oldu Rolling Eyes
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:05 pm

lana lang demiş ki:
Chuckie demiş ki:

az önce google ye finalbreak yazdım bakalım bişiler öğrenebilcekmiyim dizi hakkında diye.prisonbreakbuff fiye bi site açtı..dizinin başsenaristi matt olmstead ile yapılan bi roportaj a göz attım..michael in ölümü michael ve sara hayranlarını çok kızdırdı şeklindeki bi soruya,adam diyor ki ''michael ölmedi,finalbreakı izleyenler bunu görecekler,o mezarda michael in oğlu,babasının ölümünü anmak için diil babasının kahramanlıklarını kutlamak için bulunuyordu''

Bunun için söylemiştim.. (:
Bu da DVD'nin kapağı sanırsam..

Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? 35413281
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:15 pm

vaaay ya acaba bu sarah'ların hepsi böyle midir??? Very Happy
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:18 pm

vallahi ya, yokmu başka sarah lı dizi onuda izleyelim Twisted Evil
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:22 pm

Zaten gerçek adı da Sarah Very Happy
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 7:35 pm

yok yok.... var bu sarah isminde birşey... Very Happy Very Happy

hakikaten başka böyle bir dizi var mı acaba ??? Very Happy Sarah falan.. bulan haber versin.. valla izlicem.. kesin var bişey bunlarda.. Very Happy
reykjavik89
Moderatör
Moderatör
reykjavik89

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:10 am

lana lang in dediği gibi bende bir çok yerde micheal ın ölmediğini okudum ...
kanıt olarak da prison break tarihinde senaristlerin ölen kişileri tekrardan diziye döndürmeleri gösterilior ...
ayrıca biz micheal ın sdc mezar taşını gördük ...
içinde micheal ın yattığı görmedik ...
Chuckie

Chuckie

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 6:51 pm

Ben de ölmemiş olmasını gönülden diliyorum zaten.. (:
Bu arada,

DVD haziranda çıkabilirmiş ama İngiliz kanalı SKY 1, 27 Mayıs'ta The Final Break olarak 23. ve 24. bölümleri yayınlayacak..

The Final Break 2 saatlik film bölümüyle çarşamba saat 22.00 de Sky 1 kanalında.
derebeyi17_44

derebeyi17_44

Erkek
Nerden : Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?   Prison Break'ın finalinden memnun musunuz? I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:49 pm

Chuckie demiş ki:
Ben de ölmemiş olmasını gönülden diliyorum zaten.. (:
Bu arada,

DVD haziranda çıkabilirmiş ama İngiliz kanalı SKY 1, 27 Mayıs'ta The Final Break olarak 23. ve 24. bölümleri yayınlayacak..

The Final Break 2 saatlik film bölümüyle çarşamba saat 22.00 de Sky 1 kanalında.

maşallah herşeyden haberi var.İyi de yabancı maçlar için yabancı kanalları senden alırız Very Happy

Prison Break'ın finalinden memnun musunuz?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» prison break
» Prison Break Anthem
» Prison Break PC Oyunuu!!