Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Vote_lcapSupernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Voting_barSupernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Vote_rcap 
_MuSTy_
Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Vote_lcapSupernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Voting_barSupernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D

+4
ada
ColdFusion
_MuSTy_
aNkaRock
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Empty
MesajKonu: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 10:35 pm

evet arkadaşlar aynı anda hem korkmak hem gülmek hem duygulanmak hemde şaşırıp kalmak istiyosanız supernatural tam sizin aradığınız dizi önceden izleyen arkadaşlar görüşlerinizi alalım
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D Empty
MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 6:49 pm

ben şahsen TNT de izledim biras hoşuma gitti, ilk 3 sezonunu aldım, ama izlemek nasip olmadı daha, malum şu öss yi bi atlatalım ondan sonra Very Happy
http://webaslan.com
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 11:53 pm

seni kötü yola teşvik etmeyelim sen hallet öss işini 1 haftada bitireceksin zaten bütün sezonlarını Very Happy
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 12:01 am

naaptın bea, 1-2 günde siler süpürürüm Very Happy
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 12:08 am

ya hesaplarıma göre heroes falan da izleyemiyosundur sen onlarıda sıkıştırdım araya Very Happy
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 5:22 pm

yanlış hesap yapmışsın, hiç ben heroes izlememmi, ayıp ettin, daha o konulara gelemedim bi, gelem orlarada bak nası yorum yapçam Wink
ColdFusion

ColdFusion

Erkek
İş/Hobiler : 24 saat öğrenci
Lakap : Kaan

Karakter Sayfası
Durum: Depresyon Depresyon

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 11:47 am

Dizi bütün sezonları boyunca hiçbir aksiyon hiçbir hikayeye sahip olmasın dean ve sam'in diyalogları, ekrandaki duruşlarıyla bile izlenebilecek potansiyeldedir. Keşke ülkemizde bu diziyi TNT gibi bir kanal yerine cnbc-e de izleyebilseydik.
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın
Lakap : eddy

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 2:30 pm

evet cnbc-e gibi bir devin tnt gibi küçük bi firmaya bu diziyi kaptırmış olması cidden içler acısı.. Crying or Very sad Suspect
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:08 am

ColdFusion demiş ki:
Dizi bütün sezonları boyunca hiçbir aksiyon hiçbir hikayeye sahip olmasın dean ve sam'in diyalogları, ekrandaki duruşlarıyla bile izlenebilecek potansiyeldedir. Keşke ülkemizde bu diziyi TNT gibi bir kanal yerine cnbc-e de izleyebilseydik.
Aynen lost-heroes gibi süper dediğimiz diziler bile konu sıkıntısı içinde saçmalarken supernaturalin durmayan bir çıkışı var keşke cnbce alsaydı Türkiyede daha çok tanınan bir dizi olurdu
spn

spn

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : hunter

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 10:18 pm

evet kesinlikle katılıyorum.spn favori dizim ama cnbc-e de olsaydı daha çok seyirci toplayacaktı Sad
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 10:25 pm

TNT dende takip eden çok misal ben ilk defa TNT de görmüştüm dead man blood bölümünü izlemiştim zaten çok severim vampirli filmleri falan ondan sonra indirmeye başladım ama cnbce de olsaydı ayrı bişey olurdu ya
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 11:16 pm

ya ben tnt de olunca kaçırıyorum sürekli bölümlerini cnbce de olsaydı daha kolay izlerdim Laughing
spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:23 pm

evet tüm izlediğim diziler cnbc-e de Very Happy tnt de sadece spn var unutuyorum arada netten izliyorum artık .
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 1:34 pm

ya zaten spn olduğu zamanlarda cnbc-e de pushing daisies var..
iş orada bozuluyo yani.. Crying or Very sad
spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 2:23 pm

aa kötü olmuş bak o cidden .sende netten takip öyleyse tvdn bakamıyosn.
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 2:45 pm

yaa hepsini önce indirip bi haftada falan bitirmek istiyorum amacım o şimdilik Very Happy
spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm

sen blirisin oda olabilir Very Happy
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 4:26 pm

TNT den izleyemem ben dayanamıyorum gene arar verdiler zaten fıttıracam
spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 10:59 pm

ben fıttırcam bu gidişle.salı günü sınavım var ne yazıkki bakamıcam ama 3.sezon 10. bölümü netten de izleyemiyorum Hata veriyor:( yardım edebilirmisiniz acaba
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 1:09 pm

diziporta baktın mı gerçi hala düzenliyorlar ama belki koymuşlardır..bir umut.. Laughing
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 1:37 pm

ben yerinizde olsam indirip izlerim bi 20-30 dk bekle sonra keyfince izle yok illa online izlicem diyosan diziport en iyisi
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 3:33 pm

spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 3:58 pm

bounce dün akşam çok uğraştım ama olmadı şimdi bi bakayım .umarım açılır.
spn

spn

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 4:17 pm

simdide 11. bölüm açılmıyor XD
sessizdeniz1

Kadın

Karakter Sayfası
Durum: 34

MesajKonu: Geri: Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D   Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 11:09 am

öncelikle slmlar =)

bn bu diziyi kardeşim sayesinde keşfettim ödevlerden pek vakit ayıramıyordum izledikleirmin dışındakilere...
TNT uyduya yeni gelmiş kardeşim merakla izliyo tabi... beni çağırması geç oldu... kendisi de öylesine izliyormuş ama ben de gelince güzel fln dedik... ama ordan sonrası kopuk nasıl bi bağımlı olduum kısmını hatırlamıyorum Very Happy
Şimdi hiç kaçırmadan izliyoruz ailecek dedemler de zorla izlemiş oluyo ama seviyolar gibi =D... kota problemimiz olduğu için netten hiç bişi (ilk sezon) takip edemiyorum ayrı =)

Supernaturali izleyenler,izlememiş olanlar,şöle bi izledim ama diyenler buyrun :D
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki