Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Vote_lcapBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Voting_barBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Vote_rcap 
_MuSTy_
Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Vote_lcapBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Voting_barBilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın

+8
PSYCO
aNkaRock
preter
Kurbanist
ada
Miko
_MuSTy_
pierce_town
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:30 pm

http://webaslan.com
Glorfindel

Glorfindel

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Hurricane

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 3:37 pm

Bende de samsung r620 var aynı sıkıntı bende de var ekran kartı iyi olduğu için bataryayı ağlatıyor.Batarya ömrünü uzatmak için görselliği feda etmekten başka çare yok.
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 4:01 pm

Bende Acer Aspire 6935G var çok memnunum öneririm
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın
İş/Hobiler : bla bla bla...
Lakap : HIşt..

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:09 pm

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Bilgisayarımdaki oyunları silemiyorum.
Denetim masasındaki program ekle ve kaldırdan sildim.
Ama ifadesini silemiyorum.
=SS
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 12:18 am

_MuSTy_ demiş ki:
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/321957-321957-3329744-64354-64354-4011364-4075858.html

aha bu uldum, ama işte bi buçukı sat dayanmıo bataryası Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Icon_rolleyes

aslında rengı sıyah falan burdan güzel gözüküyo.içinin boş çıkması kötü olmuş.neyse bende bılgılenmıs bulunuyorum ona göre seçim yapıcam ama dell adlı markayı begenıyorum o da ıyı dıyorlar.
reykjavik89
Moderatör
Moderatör
reykjavik89

Kadın
İş/Hobiler : Etudiant

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 1:09 am

emule kullanmayı bilen varsa bi yardım etsin
dosyayı tıkladım
uygulama aç çıktı
sonra emule ı seçtim
tamam a bastım sonra ne yapmam gerekiyor?
preter

preter

Erkek
İş/Hobiler : chuck izlemek:d
Lakap : Iyyaşş

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 2:42 am

sorununu tam olarak bilmiorum ama sen google a emule nedir yaz çok güzel resimli anlatimlar var belki isini görür....

bide benim bir sorunum var ben klavyede ''ı'' bu harfi yazamiyorumxD ı=1 böle cikio harfe basinca birde ''Ş'' bu harfi yazamiyorum oda Ş=_ böyle çikior yardim lütfen:((( Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Fresse
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:17 am

Emuleyi bilmiyorum da noktalı harfler yazmıyorsa dil çubuğunu kontrol et bi ordan olabiliyor.
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 4:13 am

Kurbanist demiş ki:
_MuSTy_ demiş ki:
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/321957-321957-3329744-64354-64354-4011364-4075858.html

aha bu uldum, ama işte bi buçukı sat dayanmıo bataryası Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Icon_rolleyes

aslında rengı sıyah falan burdan güzel gözüküyo.içinin boş çıkması kötü olmuş.neyse bende bılgılenmıs bulunuyorum ona göre seçim yapıcam ama dell adlı markayı begenıyorum o da ıyı dıyorlar.

hea içi boş çıktı kazıkladılar beni Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Icon_geek
http://webaslan.com
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın   Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 3:10 pm

ehueuhe Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Icon_biggrin musty kazıklancak adammısın sen be.. git hepsinin topuklarına sıktır Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın - Sayfa 4 Icon_geek

Bilgisayarda Problem Yaşayanlar Sorunlarını Buraya Yazsın
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-