Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Vote_lcapbugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Voting_barbugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Vote_rcap 
_MuSTy_
bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Vote_lcapbugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Voting_barbugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

bugün kendimi çok .. gördüm

+21
_MuSTy_
cHuck4ever
higgi_giggi
Kurbanist
dargaard
ada
spn
lana lang
Afet_akçA
yvonne_strahovski
Chuckie
reykjavik89
rebel_pete
InCbsS.
aNkaRock
kami-kaze
px7009
Xx.Seren.xX
euphoria
zachary
esmaseyma
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası
Durum: anormal anormal

bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 7:41 pm

bunalımda... bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_sad
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın
İş/Hobiler : bla bla bla...
Lakap : HIşt..

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 12:47 pm

kararsız.
Kurbanist

Kurbanist

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 11:58 pm

çok enerjılı vee cok mutlu gördüm bugün kendımıı hele fawer'ı gördükten sonraaa
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası
Durum: patlamak üzere patlamak üzere

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 5:49 pm

çok ağlak gördüm bugün kendimi..
aslında çok ağlamam ama bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_biggrin
bende şaştım bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_biggrin
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 6:03 pm

netsiz gördüm babam bilgisayarı yasakladı gizli gizli giriyom ama...bu son olabilir
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 6:05 pm

cHuck4ever demiş ki:
netsiz gördüm babam bilgisayarı yasakladı gizli gizli giriyom ama...bu son olabilir

ahaha bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_biggrin
benden bi tane daha annem şimdi gelcek..
tırsıyorum bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_biggrin
_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 7:18 pm

kaçaklar sizi, utanmıonuzmu ananızdan babanızdan gizlice nete girmeye bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_geek
http://webaslan.com
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın
Lakap : eddy

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 7:57 pm

seneye bana da olacak Very Happy
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 5:59 pm

canı sıkkın..
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 5:41 pm

#$%&! Razz
lana lang

lana lang

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 6:03 pm

yorgun bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_biggrin
px7009
Just Administrator
px7009

Erkek
İş/Hobiler : PADI

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 6:07 pm

Yorgun.
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 6:58 pm

aşık Very Happy
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 8:55 pm

ölü Very Happy
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 9:44 pm

yazılılardan bunalmış..o kadar bunaldımki yazrın yazılı var ona çalışçama burlarda gezinyrom
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 9:45 pm

yazılılardan bunalmış o kadar bunaldımki yarnki yazılıya çalışçama burlarda gezinyom
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 9:22 pm

süpersin ablacım sen Very Happy
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 10:52 pm

ahh higgicim...
bugün de kendimi herzamnki gibimüdüre söverken gördüm Very Happy Sad
yazılıda en az %80 bu sorulardan çıkçak dedi bi tane koymamış.. hatta 15 soruluktest koymuş 3tane sorudan 2şer tane var bi tanesinde bi toprak çesidinn tanımı var soru ve şıklar yok..çok sinirlerm bzuldu.. bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_evil suikast düzenlicem
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın
İş/Hobiler : CHUCK ı SEYRETMEK
Lakap : ELMA ŞEKERİ

Karakter Sayfası
Durum: aşık aşık

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 10:22 pm

bugün kendimi biraz sakin bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_razz biraz gergin gördüm bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 Icon_evil
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 9:57 pm

Bugün kendimi üşümüş gördümmm. Very Happy
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın
İş/Hobiler : CHUCK ı SEYRETMEK
Lakap : ELMA ŞEKERİ

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:50 pm

bugün kendimi biraz hasta biraz iyileşmiş gördüm Very Happy
guleryvs
Moderatör
Moderatör
guleryvs

Erkek
İş/Hobiler : iddaa kuponu yapmak
Lakap : OşimdiAsker d0d0

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:51 pm

Bugün kendimi isyankar gördüm.
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 2:18 pm

eve kapanmış
ada
ModAdmin
ModAdmin
ada

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:05 pm

baş ağrısından sanki beyni patlayacak gibi.. Very Happy
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: bugün kendimi çok .. gördüm   bugün kendimi çok .. gördüm - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 6:21 pm

k5k5 gördüm. Razz

bugün kendimi çok .. gördüm
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki