Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Chuck hakkındaki konuları görmek ve linklerden yararlanmak için lütfen üye olun...

CHUCK-TR Yönetimi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Intersect

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Sınırsız Muhabbet V
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:44 pm tarafından _MuSTy_

» Chuck 4x10
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:11 am tarafından guleryvs

» "X" Kişiye Gönderme
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:01 pm tarafından lana lang

» Chuck 4x9
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:54 pm tarafından guleryvs

» Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x8
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:35 pm tarafından guleryvs

» İngilizce son harften kelime
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:56 pm tarafından pierce_town

» Üzgünüm çünkü..
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:13 pm tarafından cHuck4ever

» Bu isim senin neyin oluyor
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:07 pm tarafından cHuck4ever

» son harften kelime türetmececilik=))
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:05 pm tarafından cHuck4ever

» Chuck 4x7
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:53 pm tarafından guleryvs

» Chuck4x6
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x5
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 8:22 pm tarafından guleryvs

» 2010'dan Geriye Sayalım..
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 pm tarafından higgi_giggi

» *aNkaRock* (:
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:56 pm tarafından derebeyi17_44

» Chuck 4x4
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:22 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x3
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x2
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 6:07 pm tarafından guleryvs

» Chuck 4x1
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:33 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x19
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 9:17 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x18
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:44 pm tarafından guleryvs

» Chuck 03x17
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 7:10 pm tarafından guleryvs

» Ramazan Bayramı
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:48 pm tarafından Chuckie

» bakalım bulabilecek misiniz?
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm tarafından ada

» .......gıcık olurum
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:35 pm tarafından cHuck4ever

En iyi yollayıcılar
ada
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Vote_lcap[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Voting_bar[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Vote_rcap 
_MuSTy_
[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Vote_lcap[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Voting_bar[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Vote_rcap 
aNkaRock
Chuckie
guleryvs
lana lang
higgi_giggi
reykjavik89
chcuk_bartowski
spn
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 1:06 am tarihinde online oldu.

[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....

+39
chcuk_bartowski
ethzel
Espremea
furkan1997
LoveBuzz
BushidoBull
Flame
higgi_giggi
srv5
cHuck4ever
pierce_town
Kurbanist
Chuckie
puppet
tsubasa10
derebeyi17_44
spn
Darkk
ada
_MuSTy_
ooozzz
charah
yvonne_strahovski
goodenough
pars_asena
rebel_pete
Bryce01
black_blood
John_Casey
aNkaRock
nurejejik
InCbsS.
sorry_angeLsd
euphoria
esmaseyma
zachary
Chuckles
aysun
px7009
43 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Espremea

Espremea

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:11 pm

Herkese Selam! Ben Alp Smile Burdaki tüm diziler Dikkatimi ÇEkti.. İzlediğim Diziler Zaten Smile Güzel Bir Site olmuş elinize SAğlık.! Smile
Espremea

Espremea

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:09 pm

neden bazı konulara cevap yazamıyroum?
Chuckie

Chuckie

Kadın
İş/Hobiler : boşavakitgeçirici

Karakter Sayfası
Durum: sakin sakin

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:20 pm

Aramıza hoşgeldin Alp,
güzel vakit geçirmen ve kalıcı olman dileğiylee. (:

Hangi  konular, mesela.? =S
cHuck4ever

cHuck4ever

Kadın

Karakter Sayfası
Durum: anormal anormal

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:23 pm

hoşgeldin=)
aNkaRock
ModAdmin
ModAdmin
aNkaRock

Erkek
İş/Hobiler : Öğretmen olmak üzere olan Öğrenci
Lakap : oss

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 8:00 pm

Hoşgeldin Alp kilitli konular var belki onlara denk gelmiştir.
Espremea

Espremea

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:02 pm

Mesela 3. Sezon 9. Bölüm üm partları olduğu konuya ?
Chuckie

Chuckie

Kadın
İş/Hobiler : boşavakitgeçirici

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 10:35 am

Aa, eveet. =S
Böyle bir yazı çıkıyor:

"Üzgünüz, sadece özel haklara sahip kullanıcılar bu forumdaki mesajlara cevap verebilir."

Valla ben de bilmiyorum sebebinii. =/

_MuSTy_
Moderatör
Moderatör
_MuSTy_

Erkek

Karakter Sayfası
Durum: kafası iyi kafası iyi

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:00 am

ben biliom, ben kitledim onları ondandır [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_lol
http://webaslan.com
Espremea

Espremea

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 2:37 pm

Very Happy
ethzel

ethzel

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 4:41 pm

Merhaba benim adım Asım
Bugüne kadar hep Chuck la ilgili yabancı forum sitelerine girerdim çünkü
böyle bir site olduğunu bilmiyordum bundan sonra buraya da takılırız artık gerçi pek de aktif değil ama Smile
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın
İş/Hobiler : bla bla bla...
Lakap : HIşt..

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 10:26 am

Hoş Geldin... de aktifiz biz oğlum.
Çok aktifiz hemde.
>D
ethzel

ethzel

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 10:29 am

Hoşbulduk
Eh artık göreceğiz artık Smile
higgi_giggi

higgi_giggi

Kadın
İş/Hobiler : bla bla bla...
Lakap : HIşt..

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 11:08 am

[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_biggrin [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_biggrin
Hadi bende sana kendimi tanıtmak istiyorum.
Fatma ben.
Sitenin en küçüğü. Very Happy
14 yaşındayım.
Very Happy
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın
İş/Hobiler : CHUCK ı SEYRETMEK
Lakap : ELMA ŞEKERİ

Karakter Sayfası
Durum: aşık aşık

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 2:22 pm

selam Chuck [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_razzbölümünde kendimi tanıttım burda da tanıtayım.

ben Senem koyuuu bir Chuck fanıyım. fanatik diyebilirsiniz. Chuck tan başka aklıma doğru düzgün bir şarkıları geliyor. başka pek ilgilendiğim alan yok diyebiliriz. Very Happy [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_razz
ethzel

ethzel

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 2:25 pm

Benimde seyrettiğim tek show Chuck aynı sayılırız yani [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_bounce
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 2:27 pm

[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_bounce hmm [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_bounce
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 5:35 pm

Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar...Koyu fanları görmek güzel.. Böyle:
- geçerken izledim

-izlicek başka birşey yok

diye izleyenlerden cok aslında tutkuyla ,bağımlılıkla... ve daha diziyi izlerken bitmesinden korkan CHUCK SEVERLER i tercih ederim
guleryvs
Moderatör
Moderatör
guleryvs

Erkek
İş/Hobiler : iddaa kuponu yapmak
Lakap : OşimdiAsker d0d0

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 5:53 pm

Bende 2 ay oldu başlıyalı ama hiç bitmesin istiyorum hayatımda o kadar dizi izledim ben hiç birinden bu kadar keyif almadım benim için artık diğer dizilerin hiç bir anlamı yok.Tek izledim dizi chuck.ALWAYS CHUCK [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_biggrin
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 6:56 pm

Chuck 4ever Very Happy [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_razz
guleryvs
Moderatör
Moderatör
guleryvs

Erkek
İş/Hobiler : iddaa kuponu yapmak
Lakap : OşimdiAsker d0d0

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 6:58 pm

ALWAYS CHUCK [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_biggrin
St.Alcoholic

St.Alcoholic

Erkek
İş/Hobiler : Supernatural-Chuck Vs. Vs. İzlemek
Lakap : Ozi

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 7:26 pm

Selam Arkadaşlar ! Aranıza Yeni Katıldım... İsmim Oğuz,16 yaşındayım.Bende Sizin Gibi Chuck Manyağıyım [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_cheers Ayrıca Tabiki Supernatural 1. Chuck 2. Sırada Gelir Benim İçin !

Oki Doki...
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 7:46 pm

hoşgeldin aramıza [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_razz
St.Alcoholic

St.Alcoholic

Erkek
İş/Hobiler : Supernatural-Chuck Vs. Vs. İzlemek
Lakap : Ozi

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 7:48 pm

Hoş Buldum Smile
chcuk_bartowski

chcuk_bartowski

Kadın

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 7:51 pm

ben Chuck ı bütün dizilereden daha çok severim [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 Icon_razz
pierce_town

pierce_town

Erkek

Karakter Sayfası
Durum:

MesajKonu: Geri: [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....   [SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi.... - Sayfa 7 I_icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 8:05 pm

Hosgeldin oğuz... chcuk_bartowski: supernatural,how i met your mother bunlarıda dene.. eminim seveceksin . NOT: CHUCK her zaman listende 1 de olsun...

[SABİT]Yeni başlıyanlar Tanıtın kendinizi....
7 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki